Pánske svetre a roláky


Pulóver s okrúhlym výstrihom modrý melír 77 86 (S)

Pulóver s okrúhlym výstrihom modrý melír 77 86 (S)

✔️Pulóver s okrúhlym výstrihom sa skvele hodí na rôzne príležitosti! Okrúhly výstrih s kontrastnými vnútornými prúžkami. Príjemný na nosenie. Spodný okraj a rukávy s pružnými lemami. 2 našité vrecká. Možno prať v práčke, ľahká údržba.. Blancheporte Pulóver s okrúhlym výstrihom modrý melír 77/86 (S) od výrobca Blancheportev kategorii Výhodné ceny|Pánska móda|Pánske oblečenie za nej ceny na Blancheporte.sk..Pulóver s okrúhlym výstrihom karamelová 77 86 (S)

Pulóver s okrúhlym výstrihom karamelová 77 86 (S)

✔️Pulóver s okrúhlym výstrihom sa skvele hodí na rôzne príležitosti! Okrúhly výstrih s kontrastnými vnútornými prúžkami. Príjemný na nosenie. Spodný okraj a rukávy s pružnými lemami. 2 našité vrecká. Možno prať v práčke, ľahká údržba.. Blancheporte Pulóver s okrúhlym výstrihom karamelová 77/86 (S) od výrobca Blancheportev kategorii Výhodné ceny|Pánska móda|Pánske oblečenie za nej ceny na Blancheporte.sk..Zapínací sveter modrý melír 77 86 (S)

Zapínací sveter modrý melír 77 86 (S)

✔️Sveter na gombíky patrí medzi základné kúsky pánskeho šatníka. Pružný, jemný a príjemný na nosenie. Výstrih do "V". Gombíky s rohovinovým vzhľadom. Spodný okraj a rukávy s pružným lemom. 2 našité vrecká. Možno prať v práčke, ľahká údržba.. Blancheporte Zapínací sveter modrý melír 77/86 (S) od výrobca Blancheportev kategorii Výhodné ceny|Pánska móda|Pánske oblečenie za nej ceny na Blancheporte.sk..Zapínací sveter karamelová 127 136 (3XL)

Zapínací sveter karamelová 127 136 (3XL)

✔️Sveter na gombíky patrí medzi základné kúsky pánskeho šatníka. Pružný, jemný a príjemný na nosenie. Výstrih do "V". Gombíky s rohovinovým vzhľadom. Spodný okraj a rukávy s pružným lemom. 2 našité vrecká. Možno prať v práčke, ľahká údržba.. Blancheporte Zapínací sveter karamelová 127/136 (3XL) od výrobca Blancheportev kategorii Výhodné ceny|Pánska móda|Pánske oblečenie za nej ceny na Blancheporte.sk..


Pánske svetre a roláky 3 (60%) 22 x hodnotené

Kategória produktov panske svetre a rolaky obsahuje 4 produkty.SOCIAL MEDIA:
pánske svetre a roláky za akčné ceny
© 2020 Nákupná galéria pre ženy: Kontakt